Yükleniyor
İletişim :

Tel: +90 (262) 503 06 66
Fax: +90 (262) 503 78 00

Fabrika :

Dilovası İMES OSB. Çerkeşli OSB Mh. İMES 3 Bulvarı No 4 Dilovası / Kocaeli / Türkiye

E-posta :

info@ambalajsanas.com

HABERLER & DUYURULAR

Onursal Başkanımız Feridun Daştan'ın katkılarıyla MÜSİAD Yozgat Şubesi açıldı.

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Yozgat Şubesi açılışı, Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ ve Genel Başkan Abdurrahman Kaan’ın katılımlarıyla gerçekleştirildi.

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Yozgat Şubesi açılışı, Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ ve Genel Başkan Abdurrahman Kaan’ın katılımlarıyla gerçekleştirildi. Açılış töreninde, MÜSİAD Yozgat Şube Başkanı Feridun Daştan, MÜSİAD Yönetim Kurulu üyeleri, Yozgatlı sanayiciler ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri de hazır bulundu.

MÜSİAD Ticarette Güven Ve Ahlakın Sembolü

Açılış töreninde konuşan Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, MÜSİAD’ın yurt içi ve yurt dışında iş dünyasının saygınlığını temsil ettiğini, MÜSİAD’ın ticarette güven, ahlak, dürüst rekabet, büyüme ve gelişim demek olduğunu söyledi.

Bozdağ, MÜSİAD’ın Yozgat’ta da faaliyetlerini sürdürmesinden mutluluk duyduğunu dile getirerek, “MÜSİAD, inşallah Yozgat’ın derdiyle dertlenecek, üreten istihdam sağlayan girişimci ruha sahip Yozgatlıları bir arada buluşturacak” diye konuştu.

Amacımız MÜSİAD Bayrağını Her Yere Taşımak

MÜSİAD Genel Başkanı Abdurrahman Kaan’da MÜSİAD olarak amaçlarının Türkiye’de, her yerde olmak istediklerini belirtti. Kaan, “Bugün 81 ilde, 5 büyük ilçede olmak üzere 86 noktada şubelerimiz, temsilciliklerim bulunmakta. Dünya genelinde, 173 ülkede 196 noktadayız. İletişim ağının da, özellikle dijitalleşmenin, bilgi teknolojilerinin hızlandığı bir dönemde amacımız Türkiye’yi dünyaya açmak, illerimizi de aynı şekilde dünyaya açmak. İş dünyasını buralara getirmek ve yereldeki dinamikleri, şubelerimizin vasıtasıyla özellikle sanayi odalarımızdan direk aldığımız bilgiler doğrultusunda daha net çalışmalar ortaya koymak. Onun için teşkilatımızı her tarafa götürmek istiyoruz. Biz sadece iş adamları derneği de değiliz. Erdemi, yüksek ahlakı da önceleyen, yeri gelindiğinde mazlum coğrafyalarda da faaliyet gösteren bir sivil toplum kuruluşuyuz. O bakımdan her yönüyle de çalışmalar yapan örgütüz, Bu doğrultuda olduğunca her noktada teşkilatımızı genişletmek istiyoruz.” şeklinde konuştu.

MÜSİAD İlimize Hareketlilik Kazandıracak

Yozgat Valisi Kemal Yurtnaç’ta MÜSİAD’ın Yozgat’ta faaliyete geçmesinin sanayi ve ticareti açısından önemli olduğunu belirterek, “Yozgat 5. derece teşvik bölgesi bu bakımdan MÜSİAD ilimize hareketlilik kazandıracaktır.” diye konuştu.

Şehrin Kalkınmasına Katkı Sağlayacak

MÜSİAD Yozgat Şube Başkanı Feridun Daştan, MÜSİAD’ı Yozgat’a kazandırmak için büyük çaba gösterdiklerini belirterek, şehrin kalkınması ve gelişmesine katkı sağlamak için yoğun çalışma içerisine gireceklerini söyledi.