Yükleniyor
İletişim :

Tel: +90 (262) 503 06 66
Fax: +90 (262) 503 78 00

Fabrika :

Dilovası İMES OSB. Çerkeşli OSB Mh. İMES 3 Bulvarı No 4 Dilovası / Kocaeli / Türkiye

E-posta :

info@ambalajsanas.com

Kurumsal

Hakkımızda

Türkiye de sanayii sektörüne yıllarını vermiş olan AMBALAJSAN A.Ş kurucuları termoform sektörüne yeni bir yüz getirmek amacıyla bu yola çıkmışlardır. AMBALAJSAN A.Ş termoform sektöründe en yüksek kaliteyi en uygun maliyetlerle tüketiciye ulaştırmayı hedef edinmiştir. Teknolojik gelişmeleri ve sektördeki yenilikleri yakından takip eden yönetim kadromuz; çağdaş anlayış, modern tasarım, teknolojik donanım, seri imalat, hızlı servis, müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışını kendisine ilke edinmiştir. Firmamız, günümüz kurumlarının hızla değişen ve dönüşen operasyonel gereksinimlerini aynı hız ve esneklikle karşılayabilecek bilgi birikimine sahip olmanın öneminin bilincinde, her geçen gün üretim birimi kadrosunu güçlendirmektedir.

AMBALAJSAN A.Ş Gebze de 3000 m2 kapalı alan üzerine kurduğu üretim tesisinde, 15.000 ton / yıl pet-pp levha ve 10.000 ton / yıl termoform ambalaj üretme kapasitesine sahiptir.

Onur Sentetik

Onur Sentetik firması iştirakı olan AMBALAJSAN A.Ş yeni kurulmasına rağmen sektördeki 25 yıllık tecrübesini doğru değerlendirmeyi hedeflemektedir. Onur Sentetik firması 1990 yılından beri 4.000 m2 kapalı alan, 13.000 m2 açık alanda 150'yi aşkın personeliyle PP dokuma çuval ve PE film üretiminde 70.000 ton/ yıl ile Türkiye'nin en büyük kapasitesine sahiptir.

onur-sentetik
levha

Pet PP Levha

AMBALAJSAN A.Ş. son teknoloji co-ekstruzyon makineleriyle pet ve pp levha sektöründe lider üretici olmayı hedeflemektedir. Pet-PP levha üretim kapasitemiz 15.000 ton / yıl.

1
Gıda

Hızlı tüketim ürünlerin paketlenmesinde PET Folyo gıda sektörünün vazgeçilmez ürünü olma yolunda hızla ilerlemektedir.

2
Endüstriyel

Otomotiv, ilaç, reklamcılık, kozmetik sektörlerinde Pet folyo hızlı tüketim malzemesi olarak kullanılmaktadır.

3
Su

Su bardakları PET Folyodan üretilmektedir.

4
Ambalaj

Termoform ürünler, metalize çikolata speratörleri, tekstil ambalajları gibi bir çok ürün artık PET Folyodan üretilmektedir. Ürün Ölçülerimiz, PET 0,15mm - 1,3mm kalınlığında; 250 mm - 1650 mm genişliğindedir.

Misyonumuz; KaliteliYenilikçiMüşteri odaklıÇevreye duyarlı

İŞ ORTAKLARIMIZ

Türkiye'nin lider firmalarıyla çalışmaktan ötürü gururluyuz.

İLETİŞİM

iletişime geçin

Dilovası İMES OSB. Çerkeşli OSB Mh. İMES 3 Bulvarı No 4 Dilovası / Kocaeli / Türkiye
+90 (262) 507 70 67 - info@ambalajsanas.com